Ми побудували найкращий табір, основну увагу я приділяв безпеці, - Труханов про згорілий дитячий табір "Вікторія"

Цензор.НЕТ
Ми побудували найкращий табір, основну увагу я приділяв безпеці, - Труханов про згорілий дитячий табір
Про це він сказав у неділю під час зустрічі з батьками учасників хореографічного ансамблю "Адель", діти з якого проживали в згорілому корпусі табору "Вікторія", повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на видання "Думська".
"Ми побудували найкращий табір, основну увагу я приділяв безпеці. Все, що сьогодні говорять політики, мені дуже неприємно як батькові і дідусеві... В експлуатацію ми все передали в робочому стані", - заявив мер.
Щодо несправної пожежної сигналізації, Геннадій Труханов сказав: "На питання, чому вона не працювала, нам дадуть відповідь експерти. Якби я знав, що з нею проблеми, були б вжиті заходи. І тепер вони будуть найсуворішими щодо винних. Ми нікого не будемо вигороджувати і ховати. Ми не знімаємо з себе відповідальності".
Батьки зі свого боку зажадали провести незалежну оцінку решти корпусів табору, бо, за їхніми словами, в згорілій будівлі не була оброблена підлога, вода в душах билася струмом. Також вони повідомили, що діти переживають за художнього керівника колективу Тетяну Єгорову, в кімнаті якої виникла пожежа.
"Я категорично проти того, щоб ми піднімали галас і покарали невинних", - відповів міський голова, пообіцявши об'єктивний розгляд. Також було озвучено, що найбільша вина лежить на директорові табору Петросі Саркісяні, "якому довірили керувати цією установою".
Як відомо, в ніч на 16 вересня в дитячому таборі "Вікторія" в Одесі згоріла двоповерхова дерев'яна будівля. Загинули троє дітей. Також в лікарню доставлено двох неповнолітніх. Відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 270 КК "Порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки". Як повідомляв у суботу радник начальника ГУ Нацполіції в Одеській області Руслан Форостяк, підозру оголошено двом посадовим особам дитячого закладу - директору і відповідальному за пожежну безпеку. Ці особи затримані в порядку ст. 208 КПК.