У Польщі в лісі застряг літак, який міг перевозити контрабанду з України (ФОТО)

ВГОЛОС

До поліційного складу потрапив невеликий літак, який два дні тому застряв у гілках дерев в районі Устриків Долішніх, що неподалік польсько-українського кордону.

Про це повідомляє Польське радіо

Лісники, які побачили літак без розпізнавальних знаків, що висів на висоті 15-20 метрів над лісним гірським узбіччям, викликали пожежників та прикордонників. Правдоподібно це перероблений літак Як-12. Пожежники визначили, що в кабіні був пілот, який вибив вікно і виліз назовні. Жодних слідів крові чи якогось поранення не знайшли.

Комендант повітової поліції в Устриках Долішніх Пйотр Мазур наголошує: «Те, що цей літак не має розпізнавальних знаків, може свідчити про те, що його могли використовувати для контрабанди на території Бескидів, але це вже буде встановлено після того, як літак буде знято на землю».

Експерти кажуть, що літак довжиною 9 метрів та із розмахом крил 13 метрів, певно, мав приземлитися на пагорбах, які розташовані поруч. Ці наміри, ймовірно, не здійснилися через аварію. Комендант Пйотр Мазур каже, що, мабуть, літак міг прилетіти з України, але це ще необхідно уточнювати.

Літак з повними баками палива знімали на землю кілька годин. Тепер ним займаються митники і прикордонники.