МЗС висловило протест через вояж Путіна до анексованого Криму

Новое Время 2
МЗС висловило протест через вояж Путіна до анексованого Криму

Міністерство закордонних справ України заявило про протест у зв’язку із несанкціонованим візитом російської делегації на чолі з президентом РФ Володимиром Путіним в окупований Крим.

"Україна вважає згаданий візит… грубим порушенням державного суверенітету і територіальної цілісності України, цинічним і демонстративним нехтуванням російською стороною загальновизнаними нормами міжнародного права, зобов’язаннями за двосторонніми і багатосторонніми договорами", - йдеться в заяві українського зовнішньополітичного відомства.

Нагадаємо, що 14 березня напередодні виборів президента Росії чинний російський лідер Володимир Путін прибув до анексованого Криму.

Очікується, що в анексованому Криму Путін проголосує на виборах президента РФ, які призначено на 18 березня 2018 року - день анексії Криму. У цей день чотири роки тому було підписано так звану угоду "про прийняття Криму і міста Севастополя до складу Росії".

Дивіться також

Автономна Республіка Крим була незаконно анексована Росією навесні 2014 року в результаті спланованої Москвою спецоперації із загальної дестабілізації країни після Революції Гідності.