Тука: Процес переговорів з РФ буде дуже тривалий

5 канал 4
Тука: Процес переговорів з РФ буде дуже тривалий

"Процес переговорів буде дуже тривалий. Не варто сподіватися, що за два-три місяця світовій спільноті і нам вдасться кардинально змінити позицію Російської Федерації", - про таке в ефірі "5 каналу" сказав заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України Георгій Тука.

Він пояснив: "Я переконаний, що в тому випадку, якщо будуть задіяні ті важелі (фінансові впливи на російську еліту 5.UA) – це буде дуже болісно і дуже-дуже впливово. Але одночасно давайте пригадаємо, яку інформацію ми отримали після останнього ... інформаційного вибуху щодо офшорних зон. Виявляється, не тільки наші олігархи використовують ті офшорні зони, виявляється не тільки російські олігархи цим займаються. Це виявляється дуже популярна річ в усьому світі".

"Тут досить тонка межа. Можна вдаватися до якихось впливів на російську еліту, але побоюючись, щоб не було рикошету на власну еліту", - додав Тука.

Раніше в ефірі "5 каналу" журналіст Денис Казанський заявив, що на сьогодні немає жодних ознак того, що РФ збирається повернути Україні окуповані райони Донбасу.

Дивіться також фотогалерею за темою: