Гройсман сподівається, що бюджет Рада ухвалить «мало не вперше вчасно»

АСН
Гройсман сподівається, що бюджет Рада ухвалить «мало не вперше вчасно»
Гройсман сподівається, що бюджет Рада ухвалить «мало не вперше вчасно»

Державний бюджет на 2018 рік має бути ухвалений до 10 грудня. Про це на засіданні Кабміну заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, передає кореспондент АСН.

«Я хочу почати зі слів подяки українському парламенту, особисто його голові і народним депутатам, які вчора ухвалили низку законів і бюджет на 2018 рік у першому читанні. Бюджет є абсолютно збалансованим, це бюджет економічного зростання. І ми вважаємо, що в наступному році ми зможемо досягти зростання більше 3%», - заявив він.

Гройсман зазначив, що проект бюджету був вчасно внесений у парламент і над ним працювали якісно всі учасники процесу. «Дуже важливо, щоб ми не відкладали на потім вирішення, які можемо ухвалити вчасно. Тому я ставлю питання про те, що бюджет на 2018 рік має бути ухвалений у першій декаді, тобто до 10 грудня 2017 року. Це буде фактично чи не вперше вчасно, прогнозовано і якісно», - додав прем'єр.

Нагадаємо, 14 листопада Рада схвалила постанову про пропозиції і висновки депутатів до проекту Закону «Про Державний бюджет України на 2018 рік» під номером 70001. За це проголосували за основу 265 і в цілому 260 нардепів.

Також читайте наші найцікавіші новини у ASN Telegram, Facebook та Twitter