68 українських правоохоронців пройшли відбір і стали кандидатами в миротворці ООН, - МВС. ФОТОрепортаж

Цензор.НЕТ 1

Загалом на початковому етапі було 95 кандидатів, передає Цензор.НЕТ із посиланням на сайт МВС.

За словами начальника відділення забезпечення миротворчої діяльності НГУ Олександра Астахова, список затверджених офіцерів з їхніми результатами надішлють у Нью-Йорк, де їхні дані внесуть у миротворчу базу, звідки комісія може направляти їх у місії. Тим часом в усі структурні підрозділи МВС буде направлено розпорядження про проходження цими офіцерами військово-лікарської комісії (ВЛК) і надалі формуватимуться їхні виїзні справи.

"Після кадрової комісії термін очікування для кандидатів коливатиметься від одного місяця і максимум до наступного іспиту. Кількість місць для ваших військовослужбовців затверджено Президентом України. Сьогодні це таке співвідношення: у Демократичній Республіці Конго ‑ 5, у Південному Судані ‑ 30-35, на Кіпрі ‑ 10. Наступна ротація здійснюватиметься залежно від того, скільки миротворців та з якої країни повернеться. Після закінчення іспитів у базу даних ООН з миротворчих місій уже наступного тижня зарахують 13 прізвищ гвардійських офіцерів", ‑ зазначив голова комісії ООН Ганс Петер Кілланд.

68 українських правоохоронців пройшли відбір і стали кандидатами в миротворці ООН, - МВС 01 68 українських правоохоронців пройшли відбір і стали кандидатами в миротворці ООН, - МВС 02 68 українських правоохоронців пройшли відбір і стали кандидатами в миротворці ООН, - МВС 03 68 українських правоохоронців пройшли відбір і стали кандидатами в миротворці ООН, - МВС 04

Нагадаємо, у Міжнародний день миротворців, 29 травня, у столиці розпочався попередній відбір працівників Національної поліції та військовослужбовців Національної гвардії України до участі у миротворчих операціях ООН.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3071591