"Батьківщина" відмовиться підтримати проект про ринок землі часів прем'єрства Тимошенко

Дзеркало Тижня 1

У 2008 році Тимошенко хотіла дозволити продаж землі без будь-яких обмежень. Сьогодні це суперечить "баченню партії "Батьківщина" подальшого розвитку земельних відносин".

Парламентська фракція ВО "Батьківщина" відмовиться підтримати внесений 14 вересня цього року групою народних депутатів законопроект про ринок землі, заявив народний депутат, член фракції Вадим Івченко.

"Ми не будемо підтримувати цей документ", - сказав він журналістам в Києві.

Депутат зазначив, що законопроект про ринок землі суперечить баченню партії "Батьківщина" подальшого розвитку земельних відносин в Україні.

Читайте також: У Порошенка повідомили про вето на земельний мораторій, а потім різко передумали

14 вересня група народних депутатів зареєструвала у парламенті законопроект про ринок землі, повністю аналогічний проекту закону, внесеного у Верховну Раду урядом Юлії Тимошенко дев'ять років тому.

"Цей законопроект - абсолютна копія документа, який вніс Кабінет міністрів Юлії Тимошенко в 2008 році. Суть його проста – максимально лібералізувати ринок землі", - повідомив один з авторів документа, народний депутат Олексій Мушак (фракція партії "Блок Петра Порошенка").

За його словами, проект закону передбачає практично повну лібералізацію ринку землі. При цьому депутат зазначив, що документ не передбачає будь-яких обмежень щодо концентрації землі в одних руках, мінімальної її вартості, дозволяє участь у купівлі-продажу земельних ділянок іноземців.

 

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна / DT.UA / Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter