Прокуратура оголосила про підозру одному з керівників Пенітенціарної служби

Еспресо.TV
В. о. начальника Південного міжрегіонального управління з виконання кримінальних покарань повідомили про підозру в організації катувань утримуваних через скандал із убивством і тортурами в СІЗО Одеси

Про це повідомив у Facebook Генпрокурор Юрій Луценко.

"Ситуація в Одеському СІЗО, де підсудним була вбита працівниця установи, а керівництво Пенітенціарної служби організувало масове побиття утримуваних, стала останньою краплею. 14 вересня слідчі прокуратури Одеської області повідомили про підозру в організації катування утримуваних виконуючому обов’язки начальника Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Мін'юста", - написав Луценко.

На сторінці Південного міжрегіонального управління з виконання кримінальних покарань зазначено, що зараз на цій посаді працює Анатолій Миколайович Ковтун.

  • Нагадаємо, 17 серпня в Одесі на території СІЗО заарештований вбив працівницю ізолятора й розчленував її тіло.
  • За словами прокурора Одеської області Олега Жученка, підозрюваний у скоєнні вбивства і розчленування жінки-інспектора практично безконтрольно проживав не в камері, а в господарському блоці, куди заманив жертву.
  • Прокуратура Одеської області виявила факти нелюдського поводження із затриманими в Одеському СІЗО та розпочала розслідування за фактом перевищення службових повноважень його співробітниками. На підтвердження цих даних надано відповідні відеозаписи.
  • Прем'єр-міністр Володимир Гройсман доручив Мін'юсту реорганізувати Пенітенціарну службу - підвищити зарплати службовцям і привести умови утримання ув'язнених до європейських вимог.