Гримчак про можливе призначення головою Донецької ОВЦА: На сьогодні такого рішення немає

Гордон
Гримчак про можливе призначення головою Донецької ОВЦА: На сьогодні такого рішення немає

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Юрій Гримчак в ефірі "5 каналу" 14 червня заявив, що рішення про його можливе призначення на посаду голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації поки немає.

"Рішення ухвалює президент, і такого рішення немає. Наскільки я зрозумів, якісь джерела в АП сказали, що це так. Але я не знаю, що таке джерела в АП. Це для мене загадка... На сьогодні такого рішення немає", – сказав Гримчак.

11 червня голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський повідомив, що подав у відставку. 13 червня Кабмін схвалив рішення Жебрівського, а президент України Петро Порошенко підписав указ про його звільнення. Він перебував на цій посаді з червня 2015 року.

11 червня видання "Depo.Донбасс" із посиланням на джерело в Адміністрації Президента повідомило, що Донецьку ОВЦА може очолити Гримчак. Він відмовився коментувати "ГОРДОН" цю інформацію. У розмові з ТСН Гримчак зазначив, що входить у команду президента. "Якщо це потрібно, можливо, я б погодився", – заявив заступник міністра.

Гримчак – уродженець Донецька. У 2005–2006 роках був заступником голови Донецької облдержадміністрації. У 2007–2012 роках – народний депутат (обраний від блоку "Наша Україна –Народна самооборона"). Посаду заступника міністра з питань окупованих територій Гримчак обіймає з березня 2017 року.