У Чернігівській області чоловік і жінка створюють впорядковану красу

Сегодня
У Чернігівській області чоловік і жінка створюють впорядковану красу

У Чернігівській області сімейна пара вирішила впорядкувати рідне село власними силами. Починала Оксана Сапроненко кілька років тому з дорожніх покажчиків і крамничок. Чоловік хоч і бурчить, а дружині допомагає. Удвох вони поставили в центрі села триметровий дерев'яний "п'яний хрест". Він і рік не простояв, як почалися дива.

Нагадаємо, переселенець з Луганської області, який втратив руку і ногу, але вижив в полоні, знайшов розраду в розведенні кіз. Зараз на його фермі живе близько 300 рогатих, а кожен день Олександра розписаний буквально по хвилинах. За освітою чоловік – зв'язківець, хоча встиг попрацювати і на будівництві, і на тартаку, де і отримав важкі травми. Як почалася війна, Олександр допомагав українськійї армії, але переплутав блокпости і заїхав до бойовиків. Після полону і обміну товариш запросив його жити в Житомирську область.

Раніше у Львівській області відкрили реабілітаційний центр для ведмедів. І з середини жовтня сюди почнуть пускати відвідувачів на безкоштовні екскурсії.