У Дніпрі планують відкрити консульство Латвії

ZIK 1
Фото: adm.dp.gov.ua
Фото: adm.dp.gov.ua

У Дніпрі планують відкрити Почесне консульство Латвійської Республіки, що дозволить поглибити торгово-економічні, освітні та культурні зв’язки між областю та балтійською країною.

Про це стало відомо під час зустрічі першого заступника голови ДніпроОДА Олега Кужмана та латвійського посла Юріса Пойканса, передає прес-служба ОДА.

«Наша задача – розвиток економіки та покращення інвестиційного клімату. Зокрема, прагнемо розширити співпрацю з Латвією, адже вважаємо, що цей напрямок має величезний потенціал», – наголосив Олег Кужман.

Поглибити співпрацю між Дніпропетровщиною та Латвією має допомогти Почесне Консульство, яке планують відкрити вже найближчим часом.

«Ми дуже добре розуміємо ту біду, з якою стикнулася Україна – практично щодня гинуть бійці. Зараз відбувається дуже важкий процес становлення української державності. Ми зі свого боку готові підтримати вас у всіх починаннях. Зокрема, корисним може бути наш досвід реформ», – зазначив Юріс Пойканс. – «Діалог між Україною та Латвією дуже добре розвивається. Сподіваюся, що після відкриття консульства ми зможемо ці зв’язки поглибити».

Нині в Україні три Почесні консульства Латвії: у Львові, Одесі та Чернігові. За словами Юріса Пойканса, всі вони мають хороші напрацювання в торгово-економічній та освітній сферах.