"Зменшуйте тиск, економте воду": Мережу сколихнуло відео гасіння жахливої пожежі в Одесі (Відео)

5 канал 1

У Мережі оприлюднили відео з нагрудної камери одного з вогнеборців, які гасили пожежу в дитячому оздоровчо-спортивному таборі "Вікторія" в Одесі. Відеозапис розміщено на каналі I am a Man Fireman в YouTube.

Як повідомляв 5.UA, у ніч на 16 вересня в Одесі в муніципальному дитячому оздоровчо-спортивному таборі "Вікторія" сталася пожежа. Вогонь повністю знищив один з дерев'яних корпусів. У момент загорання там перебували 42 дитини. Дітей евакуювали, проте три дитини зникли.

За даними ДСНС, під час проведення пошукових робіт та розбирання конструкцій знищеної вогнем будівлі на місці пожежі були виявлені тіла двох загиблих дітей. Увечері 16 вересня знайшли останки третьої дівчинки.

За інформацією уповноваженого президента з прав дитини Миколи Кулеби, загиблі дівчатка – 8-річна Софія Мазур, 9-річна Настя Кулинич і 12-річна Сніжана Арпентій.

Також відомо, що 17 вересня суд обере запобіжний захід двом особам, яким оголосили про підозру у справі про пожежу, – директору табору і його помічнику, який відповідав за протипожежний стан.