США вперше за десять років провели навчання з трьома авіаносцями - відео

Новое Время 4
США вперше за десять років провели навчання з трьома авіаносцями - відео

Три авіаносця військово-морських сил США USS Ronald Reagan, USS Theodore Roosevelt та USS Nimitz увійшли в операційну зону Південної Кореї на тлі провокацій з боку КНДР.

Як повідомляє Yonhap, американські авіаносці в супроводі більше десяти кораблів увійшли в зону так званого Корейського театру військових дій для участі в спільних з Південною Кореєю військових маневрах.

"Південнокорейські та американські військово-морські сили підтримують ідеальну позицію, що дозволяє спільно виконувати в будь-якому місці і в будь-який час. Наш надійний альянс - основа для стримування провокацій противника", - заявив капітан південнокорейського есмінця Sejong the Great Лі Ку Сон.Навчання США і Південної Кореї проходять в західній частині Тихого океану з 11 по 14 листопада.

Попередні навчання США, в яких брали участь відразу три авіаносця, проводилися в водах поблизу острова Гуам в західній частині Тихого океану десять років тому.

Нагадаємо, що з 16 по 26 жовтня пройшли великомасштабні навчання ВМС США і Південної Кореї біля берегів Корейського півострова в Японському і Жовтому морях.