Порошенко в США: Трамп доручив посилити військово-технічну співпацю з Україною

Дзеркало Тижня 1
Порошенко в США: Трамп доручив посилити військово-технічну співпацю з Україною

За його словами, деталі ще будуть обговорені з американським міністром оборони.

 Президенти США і України під час зустрічі у Вашингтоні обговорили також співпрацю між країнами у військовій сфері.

Про це після зустрічі з Дональдом Трампом сказав Петро Порошенко.

"Окремо була підкреслена наша співпраця у військово-технічному напрямку. Ми будемо більш детально про це зараз говорити з міністром оборони США Джеймсом Меттісом. Але президент дав чіткі доручення для того, щоб ми розширили нашу співпрацю", - сказав Порошенко.

Також після зустрічі з американським президентом Порошенко заявив про отримання твердої підтримки з боку США української незалежності, цілісності і суверенітету. Президенти також обговорили виконання Мінських угод. За словами Порошенка, Трамп підтвердив чітку прихильність США до цих домовленостей. Це контрастує з нещодавньою заявою Держсекретаря Рекса Тіллерсона, який допустив можливість врегулювання конфлікту між Україною та Росією поза "Мінськом". За його словами, Вашингтон не хоче бути "скованим" угодами, якщо Москва і Київ раптом знайдуть інший вихід з конфлікту.

Читайте також: Порошенко може зустрітися одразу з Трампом, Пенсом і МакМастером - The Guardian

 

Ці його словами викликали хвилю критики у американській пресі. Wall Street Journal писало, що така заява дуже небезпечна, враховуючи, що Тіллерсон не запропонував нічого назаміну Мінським угодам, які все ж змогли заморозити конфлікт в Донбасі.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна / Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter