Суд у Домінікані визнав українку невинуватою в резонансній загибелі напівоголеної росіянки

ТСН 1

            Суд у Домінікані визнав українку невинуватою в резонансній загибелі напівоголеної росіянки

Дівчину з Рівненщини характеризують позитивно, однак її місце перебування наразі не відоме.

17 передсмертних секунд росіянки Наталії Бородіної вже бачили в усьому світі, бо те, що сталося в Домінікані, нині на перших шпальтах видань на різних континентах. На піку веселощів майже гола жінка вирішує висунутися з вікна машини, еротично вихиляється і позує на камеру, доки на шляху не зустрічається дорожній знак, котрий завдає несумісних із життям травм, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Все це на відео знімала водій – подруга загиблої. За кермом була 32-річна українка Іванна Боярчук з Рівненщини, котра переїхала до Києва, а потім до Іспанії. «Вона красива, вона доглянута, вона забезпечена повністю. Закінчила в Києві два університети, поїхала потім на навчання в Іспанію. Вона поїхала в Домініканську Республіку працювати. Вона перекладач – прекрасно англійською володіє, плюс юридичний», - твердить тітка українки Леся Гроголь.

ВідеоСуд виправдав українку, яка зняла на камеру безглузду загибель росіянки на Домінікані

Що пов’язувало Іванну із загиблою росіянкою, ніхто не каже. Про Бородіну відомо, що останні два роки вона жила у Каннах і нібито продавала елітну нерухомість багатим росіянам. Її 11-річний син тим часом жив із бабусею і тіткою в промисловому містечку на Уралі, а в соцмережах жінка публікувала фото з курортів, пляжів, ресторанів, нічних клубів. Поголос приписував їй надання ескорт-послуг.

Читайте також: Нові подробиці смерті напівоголеної росіянки в Домінікані: за кермом авто була українка

Журналіст із Домінікани Еліна твердить, що смертельні аварії з нетверезими російськомовними людьми в цій країні – звична річ. «Закони Домінікани дуже лояльно ставляться до тих, хто випив за кермом», - каже вона. Чи була напідпитку Іванна, достеменно невідомо, однак її доправили до відділку поліції, провели експертизи та екстренне судове засідання-розслідування. Дівчину підозрювали у ненавмисному вбивстві, однак виправдали. «Вона не винувата в трагедії, як водій, вона не скоїла протиправних дій. Подруга загинула з власної необережності», - каже Еліна Сергачова.

Це підтверджує і почесний консул України Андреа Біамонті. «Іванну визнали невинуватою. Вона вільна і в будь-який момент може покинути країну», - повідомив він. Із суду українка повернулася в готель, однак чи покидала країну, не відомо навіть консулу – він не може з нею зв’язатися. У готелі відмовляються надавати будь-яку інформацію про Іванну. Що буде з тілом загиблої росіянки теж поки невідомо – її родина нібито заявила, що грошей на транспортування у них немає.

Кореспондент ТСН Ольга Нескородяна