Тернова настоянка - перевiрений лiкувальний напiй при кишкових iнфекцiях

Експрес
Тернова настоянка - перевiрений лiкувальний напiй при кишкових iнфекцiях

Одна з найкорисніших ягід осені -- терен. Навіть першi приморозки не шкодять цим плодам. Навпаки -- додають смаку та вiтамiнiв. У чому користь цих не надто смачних -- якщо їх просто споживати -- плодiв?

Простими i доступними рецептами ягiдних лiкiв дiлиться Олена Решетник, сiмейний лiкар вищої категорiї.

-- Для приготування лiкарських препаратiв з терну використовують майже всi частини рослини: плоди, листки, кору та коренi. Але в цi осiннi днi особливо багатi за вмiстом корисних речовин терновi чорні плоди, які дозрівають всередині осені.

Вони мають терпкий смак, але саме у їх в'яжучiй дiї -- головна цiннiсть. Наприклад, настоянки рекомендують вживати при розладах у роботi шлунково-кишкового тракту, неспецифiчних виразкових колiтах, проносах, харчових отруєннях i кандидозах. А тернiвка (настоянка на горiлцi) -- перевiрений лiкувальний напiй при кишкових iнфекцiях. Це також природне джерело ретинолу -- вiтамiну А.

Приготувати тернiвку просто: всипте до літрової банки до половини вимитi i просушенi на рушнику плоди терну, залийте горiлкою (а ще краще -- 50-градусним самогоном), настоюйте впродовж мiсяця. Тернiвка має дивний трояндово-сливовий смак, однак споживати її слiд помалу: для дорослої людини -- десертна ложка двiчi на день. Можна натще, але якщо секрецiя шлунка пiдвищена -- краще пiсля їди.

З терну також готують киселi, компоти, варення, повидло, настоянки i наливки. Усі вони дуже смачні.