Голова Запорізької ОДА заявив, що кримінальні провадження по захопленню влади – в компетенції правоохоронців, а не депутатів

Гордон
Голова Запорізької ОДА заявив, що кримінальні провадження по захопленню влади – в компетенції правоохоронців, а не депутатів

У кримінальних провадженнях ставити крапку мають правоохоронці та суд, а не політики, заявив голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль, коментуючи агентству "РБК-Україна" слова народного депутата від "Батьківщини" Сергія Соболєва стосовно ситуації в селі Наталівка Запорізької області.

6 грудня нардеп в ефірі телеканала ZIK сказав, що СБУ обвинувачує депутатів місцевої ради у "дерперевороті" в селі через те, що вони зняли з посади сільського голову.

"Стосовно ситуації в Наталівці Запорізького району, яку правоохоронці розглядають за статтею "захоплення влади". Свого часу люди обрали голову сільради, проте деякі місцеві депутати провели "тайне віче", де обрали "кишенькового" голову. Новий обранець виготовив власні печатки і почав ставити підписи під чималою кількістю наказів. Хоча місцеві жителі були проти. І для того, щоб їх почули, проводили мітинги під стінами ОДА. Саме тоді обласна влада і зрозуміла: те, що сталося, було фальсифікацією", – розповів Бриль.

Губернатор додав, що сільський голова не підтримав пропозиції "представників певної партії" щодо гранітного кар'єру, і після цього у нього почалися проблеми з депутатами. Бриль стверджує, що жителі Наталівки в конфлікті стали на бік сільського голови.

"Розумію, що пан Соболєв шукав сенсації. Проте крапку в цьому питанні поставлять саме правоохоронці. А такі популістичні заяви, що не мають під собою жодного підґрунтя, є звичайним засобом отримання політичних бонусів", – уважає голова Запорізької ОДА.