Питання звільнення заручників буде одним із пріоритетних під час зустрічі глав МЗС у "нормандському форматі", - Ірина Геращенко

Цензор.НЕТ 1
Питання звільнення заручників буде одним із пріоритетних під час зустрічі глав МЗС у

"Питання заручників (звільнення заручників. - Ред.) буде одним із пріоритетних і ключових під час зустрічі міністрів закордонних справ у "нормандському форматі", яка відбудеться вже цього тижня на полях конференції з питань безпеки в Мюнхені", - сказала І.Геращенко на брифінгу в Києві в четвер, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

За її словами, робота зі звільнення українських громадян - заручників, які перебувають як на окупованій території, так і на території РФ, - триває постійно, і для цього використовуються різні канали. "Повірте, ми працюємо, ми працюємо через різні канали, про які говоримо лише після того, як вдалося когось витягнути. Я сподіваюся, що найближчим часом у нас будуть хороші новини про звільнення українців", - сказала І.Геращенко.

При цьому І.Геращенко зазначила, що звільнення заручників залежить від президента РФ Володимира Путіна. "Питання звільнення заручників залежить від однієї людини. Його прізвище Путін. І тому очевидно, що дуже важливо про це говорити саме з ним", - сказала вона.

І.Геращенко зауважила, що основним завданням 2018 року є не лише звільнення заручників з окупованої території, а й "розблокування процесу звільнення політв'язнів Кремля".

Як повідомлялося, зустріч міністрів закордонних справ країн "нормандської четвірки" запланована на 16 лютого поточного року в Мюнхені.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3050616