На Волині продовжують зростати ціни

ВГОЛОС 7

На Волині у серпні зафіксовано чергове зростання цін, хоча в Україні інфляції не спостерігалося.

Про це власкору «Вголосу» повідомили в Управлінні статистики у Волинській області.

Ціни на споживчому ринку області у серпні 2017 року порівняно з попереднім місяцем зросли на 0,4%, з початку року – на 8,4%, в Україні порівняно з попереднім місяцем знизились – на 0,1%, з початку року зросли на 8,1%.

На споживчому ринку області у серпні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої підвищились на 0,3%. Найбільше подорожчали яйця, сало, молоко: на 13,6–5,2%. Підвищились ціни на рис, м’ясо та м’ясопродукти, рибу та продукти з риби, сметану, макаронні вироби, хліб, цукор, масло на 2,0-0,5%. В той же час подешевшали овочі на 22,0%, крупи гречані, фрукти, кисломолочна продукція – на 1,8–1,5%.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби зросли на 1,2%, у т.ч. тютюнові вироби – на 1,9%, алкогольні напої – на 0,6%.

Одяг і взуття подешевшали на 1,5%, зокрема, одяг – на 1,0%, взуття – на 2,0%.

Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 0,4%, відбулося за рахунок подорожчання оренди житла на 4,9%.

Підвищення цін на транспорт на 0,7% відбулося внаслідок подорожчання обслуговування та ремонту власних транспортних засобів на 5,2%, палива та мастил – на 0,7%.

«Вголос»