Волкер передасть Суркову листи від родин українських заручників

Канал 24
Волкер передасть Суркову листи від родин українських заручників

Про це повідомила перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також: Росія повинна вивести свої війська з Донбасу, щоб туди зайшли миротворці, – заява Волкера

"Сьогодні, 13 листопада, Спецпредставник США з питань України Курт Волкер зустрічається з путінським радником Сурковим. Він, на прохання української сторони, говоритиме про заручників і передасть РФ листи від їхніх родин та вимогу негайного звільнення. Питання безпеки і заручники – наші ключові пріоритети", – написала Геращенко.

Вона додала, що українці повинні пам'ятати, що зараз триває війна, і є багато вбитих, поранених та заручників. Тому важливо проводити акції, які привертатимуть увагу до в'язнів і їх родин, адже Росія шантажує ними Україну.

Ми, в свою чергу, робимо все для звільнення і це просто жах, що доля хлопців використовується РФ і їх маріонетками як засіб шантажу України, – заявила Геращенко.

Минулого тижня в Україні відбулася важлива акція : у Кропивницькому пройшли хода і флеш-моб " Довга дорога додому", на п...

Опубліковано Iryna Gerashchenko 13 листопад 2017 р.

Нагадаємо, Волкер і Сурков на зустрічі 13 листопада в Белграді обговорять всі найважливіші питання врегулювання ситуації на південному сході України, зокрема, пов’язані з миротворчою місією на Донбасі.