Блокада телеканалу NewsOne тривала 5 днів: активісти вирішили розійтись

Канал 24
Блокада телеканалу NewsOne тривала 5 днів: активісти вирішили розійтись

Як інформують журналісти телеканалу, приблизно о 14:30 четверга поблизу бізнес-центру, де розташована редакція NewsOne, вже не спостерігалось жодних осіб у камуфляжі.

Читайте також: Блокування NewsOne: чи є місце тиску на свободу слова?

Щоправда, барикади із дерев’яних балок та колючого дроту залишились. Співробітники бізнес-центру самотужки взялись розбирати імпровізовані блокпости.

Активісти припинили блокаду телеканалу NewsOne

Блокада NewsOne

Активісти припинили блокаду телеканалу NewsOne

Хоча ще вночі активісти ділились світлинами з так званої нічної варти.

На Facebook-сторінці "Всесвітньо-Броварського телебачення" з'явилось відеозвернення активістів.

У короткому ролику вони розповідають, що вирішили припинити блокаду, бо зрозуміли, що мирні акції "ні до чого не приводять".

5 днів ми чекали, що, можливо, Мураєв вибачиться перед Героями Майдану і Небесною сотнею... Просто тут стояти – це щонайменше неприємно, дощ йде, – йдеться у відеозверненні.

Активісти застерігають, що наступна їхня блокада вже не буде мирно, бо телеканал NewsOne "навмисне провокує в Україні проросійські погляди".

Нагадаємо, що 3 грудня у Києві представники організації "Братство" заблокували територію телеканалу NewsOne. Вимога – власник NewsOne, колишній "регіонал" Євген Мураєв повинен вибачитися за те, що назвав Євромайдан "державним переворотом". 4 грудня сам телеканал заявив, що активісти розблокували вхід до NewsOnе.