Порошенко дистанціювався від конфлікту між НАБУ і НАЗК (видео)

Дзеркало Тижня 1
Порошенко дистанціювався від конфлікту між НАБУ і НАЗК (видео)

В Адміністрації президента заперечують причетність до фальсифікації результатів перевірок е-декларацій.

Президент України Петро Порошенко засудив конфлікт між Національним антикорупційним бюро і Національним агентством з питань запобігання корупції, що перейшов у публічну площину.

"Президент вважає категорично неприйнятною інформаційну війну між НАБУ і НАПК, яка посилилася останнім часом і шкодить суспільним інтересам", - написав керівник прес-служби глави держави Святослав Цеголко на своїй сторінці у Twitter у вівторок, 14 листопада.

 

На Банковій, у свою чергу, заявили про непричетність до можливої фальсифікації результатів перевірок е-декларацій співробітниками НАЗК.

"В АП відсутні які-небудь інструменти впливу на НАЗК. Відповідні заяви Ганни Соломатиной, очевидно, слід розглядати в площині її робочих і особистих відносин з керівництвом НАЗК", - сказано у відповіді Адміністрації президента на інформаційний запит агентства "Інтерфакс-Україна" від 14 листопада.

В АП запевнили, що Порошенко розраховує на ефективну роботу новостворених правоохоронних органів і "вважає категорично неприйнятною інформаційну війну між цими відомствами, яка посилилася в останні дні і завдає шкоди суспільним інтересам".

Читайте також: Ситник заявив, що на нього тиснуть через розслівання НАБУ

Нагадаємо, що 14 листопада директор департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя НАЗК Ганна Соломатіна звинуватила керівництво агентства фальсифікації результатів перевірки е-декларацій чиновників і депутатів, зокрема, за вказівками з Адміністрації президента. Вона також повідомила, що передала відповідні матеріали до НАБУ.

На підставі отриманих матеріалів НАБУ розпочало розслідування за фактом отримання посадовими особами НАЗК неправомірної вигоди в особливо великих розмірах, поєднаного з вимаганням.

Попередня правова кваліфікація - 4 ч. ст. 368 (одержання хабара) Кримінального кодексу України.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна / DT.UA / Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter