Турчинов про Януковича: Він нікому не цікавий як політичний лідер чи політичний діяч

Гордон 2
Турчинов про Януковича: Він нікому не цікавий як політичний лідер чи політичний діяч

Колишній президент України Віктор Янукович більше не цікавий як політичний діяч. Про це, виступаючи на процесі у справі про держзраду Януковича в Оболонському райсуді Києва як свідок, заявив секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олександр Турчинов, передає кореспондент видання "ГОРДОН".

"Після того, як він скоїв злочини проти власної країни, я ставлюся до нього тільки як до злочинця", – сказав він.

Секретар РНБО також негативно відповів на запитання одного з адвокатів Януковича, чи не виступає в цьому випадку Турчинов як політичний опонент екс-президента.

"Сьогодні політичного авторитету у пана Януковича немає, він нікому не цікавий як політичний лідер чи політичний діяч. Тому він цікавить тільки як підсудний", – підкреслив Турчинов.

В Оболонському суді Києва триває розгляд справи за обвинуваченням Януковича в державній зраді, пособництві у веденні війни і посяганні на територіальну цілісність та недоторканність України, що призвело до загибелі людей. Щодо екс-президента застосовують процедуру заочного засудження.

Януковича було обрано президентом України у 2010 році. 22 лютого 2014 року, після трьох місяців протестів на Майдані, Верховна Рада визнала, що він самоусунувся від посади і не виконуює своїх обов'язків, після чого було оголошено нові президентські вибори. Того самого місяця Янукович покинув Україну, зараз із сім'єю живе в Росії.