На Радехващині перевізники відмовляються перевозити пільговиків

ZIK 1

У Радехівській райдержадміністрації на нараді розглядалося питання перевезення пасажирів пільгових категорій, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Мельник.

Про це ІА ZIK повідомили у Радехівській райдержадміністрації.

Як повідомив керівник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Юрій Карплюк, в районі проживає понад чотирнадцять тисяч пільговиків. Відповідно до чинного законодавства, частина пільговиків має право на безоплатний проїзд в громадському транспорті, або п’ятдесят відсотків знижки на квиток, який придбано на автостанції. Відшкодування коштів автоперевізникам за перевезення пільгових категорій пасажирів проводиться з районного та обласного бюджетів.

За словами першого заступника голови райдержадміністрації Ігоря Мельника, незважаючи на умови договору і чинне законодавство, окремі автоперевізники відмовляються перевозити пільговиків.

«Нещодавно цю проблему вирішували на нараді в обласній адміністрації, під час якої керівник департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку ЛОДА Роман Кокотайло запевнив автопервізників області, що в обласному бюджеті передбачено відповідну суму на відшкодування пільгових перевезень. Відповідну суму коштів на ці потреби передбачається виділити і в цьогорічному районному бюджеті. А тому автоперевізники повинні без обмежень перевозити пасажирів, які мають пільги відповідно до чинного законодавства України», – наголосив Ігор Мельник.

Під час наради також зазначалося, що, не зважаючи на покращення якості доріг в районі, жителі Радехівщини продовжують звертатися до керівництва району та області, нарікаючи на деякі порушення в роботі автоперевізників. Зокрема, свої зауваження до роботи автопервізника ПрАТ «Радехівське АТП -14629» висловила голова районної асоціації інвалідів Н.Василик та інші учасники наради.

Перший заступник голови Радехівської райдержадміністрації Ігор Мельник зобов’язав директора ПрАТ «Радехівське АТП -14629» В.Зузака забезпечити надання якісних послуг при пасажирських перевезеннях.