Президент "Агробізнесу": "Шість клубів готові вийти з Другої ліги, якщо туди допустять "Металіст 1925"

Сегодня
Президент

Президент "Агробізнесу" Олег Собуцький прокоментував вчорашній інцидент під час фіналу аматорського чемпіонату України, а також заявив, що ініціюватиме питання про недопуск "Металіста 1925" до участі у Другій лізі.

- Зараз ще остаточних даних немає, але на даний момент з нашого боку постраждало 12 осіб.

Це бидло побило наших військових, на трибунах, жінок, представників Федерації дісталось, нашій ветеранській збірній. Навіть дитина 12 років постраждала.

У когось вибиті зуби, у когось ніс поламаний. Це все звичайні вболівальники, навіть не хлопці з нашого фанатського сектора. Хтось уже зараз в Житомирі в лікарні лежить – нас же люди з усієї країни приїхали підтримувати. З Запоріжжя група приїхала. Теж потрапили в лікарню. Будемо сьогодні їздити, щоб провідати їх,

Я теж зараз в лікарні. Треба йти робити знімок, напевно ребро зламали. Дихати важко.

Постараюся сьогодні на 14:00 встигнути на Виконком, якщо мене випустять з лікарні, буду ініціювати питання про недопуск "Металіст 1925" до участі у Другій лізі. Вчора я говорив з президентом ФФУ про те, щоб їх ні в якому разі не допускали. Не думаю, що сьогодні хтось із членів виконкому буде проти.

Скажіть, будь ласка, хто до них поїде до Харкова після такого? Ми до них не поїдемо. Я сьогодні вже говорив з представникам шести клубів з Другої ліги і вони підтвердили, що не мають наміру тепер їхати до Харкова. Це вони самі мені дзвонили, не я до них.

Більш того, вони навіть готові писати заяви про вихід з Другої ліги, якщо "Металіст 1925" допустять до змагань в цьому турнірі.