Президенти США та Південної Кореї погодилися посилити санкцій проти КНДР

ZIK 4

Президент США Дональд Трамп та президент Південної Кореї Мун Чже Ін погодилися посилити тиск на Північну Корею шляхом санкцій через її ядерні та ракетні випробовування.

Про це повідомили в адміністрації глави Південної Кореї після телефонної розмови між двома лідерами у неділю, – повідомляє Reuters.

«Обидва лідери погодилися зміцнити співпрацю та застосувати більш сильні та практичні санкції щодо Північної Кореї, щоб вона (КНДР – ред.) усвідомила, що провокаційні дії ведуть до подальшої дипломатичної ізоляції та економічного тиску», – заявив на брифінгу речник адміністрації президента Парк-Су Хун.

Він також додав, що Мун Чже Ін і Трамп рішуче засудили останній запуск ракети Північною Кореєю і погодилися, що ці дві країни будуть співпрацювати з міжнародним співтовариством для здійснення останньої резолюції Ради Безпеки ООН 2375.

Нагадаємо, напередодні позачергове засідання Ради Безпеки ООН, присвячене новому тесту північнокорейської балістичної ракети, завершилося прийняттям заяви, в якій засуджується «провокаційний» крок Пхеньяна.