Данилюк про "припинення співпраці з МВФ": "Не зважайте, це спекуляції"

5 канал
Данилюк про

Попри складність переговорів про виділення наступного траншу, Україна планує продовжити виконання програми МВФ з розширеного кредитування. Про це заявив міністр фінансів України Олександр Данилюк, передає "Укрінформ".

"Ми цінуємо нашу співпрацю з МВФ і Світовим банком, а ті, хто намагається зараз спотворити це - просто грають проти інтересів України", - прокоментував очільник Мінфіну нещодавні публікації у західних та вітчизняних ЗМІ щодо ймовірного виходу України від співробітництва з Фондом.

"Не звертайте уваги, це взагалі спекуляції", - заявив Данилюк.

Також він запевнив: про припинення участі України у програмі Міжнародного валютного фонду не йдеться. "Ми маємо намір не те щоб продовжувати, а успішно виконати програму з МВФ для того, щоб 2019 року, після її завершення, мати сильну й успішну економіку", - відзначив очільник Мінфіну.

Нагадаємо, минулого тижня агенція Reuters оприлюднила матеріал, в якому йшлося про завершення програми співпраці України з Міжнародним валютним фондом. Крім того, там стверджувалося, що український уряд має представити МВФ нову формулу ціноутворення на газ для населення, аби продовжити участь у програмі.

Також додамо, що Україна очікує черговий транш від МВФ до кінця року.