Українському політв’язню Володимиру Балуху в окупованому Криму висунули нове звинувачення

ZAXID.NET 3

В окупованому Криму українському політв'язню Володимиру Балуху висунули нове звинувачення. Про це повідомив кореспондент «Нової Газети» Антон Наумлюк в Facebook.

«Балуху пред'явили звинувачення за 321-ї статтею КК «Дезорганізація діяльності установ, що забезпечують ізоляцію від суспільства», перекваліфікувавши звинувачення з 318-й «Застосування насильства відносно представника влади». Термін не змінився, теж до п'яти років позбавлення волі, стаття теж середньої тяжкості», - повідомив Наумлюк.

Водночас, «Кримська правозахисна група заявила», що заміна статті в обвинуваченні веде до більш серйозних наслідків для українця.

«Ймовірність того, що в рамках цієї кримінальної справи його знову відправлять у СІЗО, досить велика», - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 1 грудня кримського політв'язня Володимира Балуха відпустили з СІЗО під домашній арешт.

ФСБ Росії затримала Балуха в селі Серебрянка на південному заході анексованого Криму 9 грудня 2016 року. У ФСБ повідомили, що знайшли під час обшуків 90 патронів і кілька тротилових шашок.

4 серпня 2017 року в анексованому Криму Балуха засудили до 3,7 років ув’язнення. На початку жовтня суд скасував вирок українцю та призначив новий розгляд справи, але при цьому залишив його під вартою до 16 січня.