До столиці Зімбабве рухаються танки

Сегодня 2
До столиці Зімбабве рухаються танки

Збройні сили Зімбабве готові "втрутитися" в разі, якщо влада країни не припинять чистки в правлячій партії. Про це заявив командувач армією генерал Костянтин Чівенга, передає агенство AFP.

Командувач ЗС Зімбабве закликав президента країни Роберта Мугабе припинити звільняти ветеранів зімбабвійських африканського національного союзу в зв'язку з тим, що минулого тижня Мугабе відправив у відставку віце-президента Еммерсона Мнангагву.

У свою чергу Мнангагва неодноразово вступав в конфлікти з дружиною президента – Грейс Мугабе.

Відзначимо, 52-річну першу леді Зімбабве вважає наступницею 93-річного президента. У зв'язку цим, можливо, президент намагається допомогти дружині зачистити опозиційних політиків.

У той же час до столиці африканської країни Хараре стягують танки, вони були помічені в 20 км від міста, передає Reuters.

Відзначимо, що дії військових можуть бути пов'язані із загрозою втручання армії в політичну кризу в країні, якою вже 37 років править Роберт Мугабе.

Раніше повідомлялося, що президент Зімбабве 93-річний Роберт Габріель Мугабе вирішив висунути свою кандидатуру на пост президента на загальних виборах, які відбудуться в 2018 році.