Лукашенко бачить небезпеку у напрямку розвитку відносин Білорусі з Росією

Дзеркало Тижня 1
Лукашенко бачить небезпеку у напрямку розвитку відносин Білорусі з Росією

Білоруському президенту не подобається те, як російська сторона відновлює прикордонний контроль.

 Президент Білорусі Олександр Лукашенко розповів, що занепокоєний негативною динамікою розвитку відносин між Білоруссю і Росією.

"У нас є велика перед суспільством заборгованість за договором про Союзну державу. Ми багато втратили на багатьох напрямах. Але найстрашніше полягає в тому, що за деякими питаннями ми допускаємо відкочування", - заявив Лукашенко.

При цьому, він наголосив на відновленні прикордонних зон на білорусько-російському кордоні.

"Ми пишалися тим, що у нас рівні права для росіян і білорусів. Сьогодні вже починаємо пустувати на кордоні, прикордонників росіяни вивели на кордон, митники починають поводитися незрозуміло як, блокують товари. Люди з третіх країн лише через міжнародні пункти пропуску - тобто недовіра вже є до нас. У цьому серйозна небезпека, ми починаємо відкочуватися", - сказав він.

Нагадаємо, що нещодавно президент Росії Володимир Путін вніс до Держдуми протокол до російсько-білоруської угоди щодо створення єдиної системи ППО. Його положеннями уточнюється понятійний апарат угоди, підписаної у 2009 році, а також вносяться зміни, що стосуються організаційно-штатної структури ЗС РФ і порядку застосування зброї і техніки черговими по протиповітряній обороні при спільному виконанні завдань.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна / Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter