Президент НААН Ярослав Гадзало готовий вивести селян на підтримку Саакашвілі

Канал 24 1
Президент НААН Ярослав Гадзало готовий вивести селян на підтримку Саакашвілі

Також він повідомив, що готовий вивести працівників Академії та селян на мітинг, якщо тиск влади на Академію буде продовжуватись.

"На сьогоднішній день ми працюємо в умовах тотального недофінансування вітчизняної науки, в тому числі і аграрної. В той час, як наші західні колеги мають можливість вкладати сотні мільйонів доларів в дослідницькі роботи, у нас за борги, які накопились після реставрації будівлі НААН на Амурській площі, намагаються стягнути ряд об’єктів, – в тому числі і будівлю президії НААН ("Будинок іподрому"), яка є історичною пам’яткою столиці.

Хочу відзначити, що лише за 9 місяців цього року державні підприємства, які належать до складу Академії перерахували до бюджету 639,3 млн грн. Я переконаний, що ці кошти мали б залишитись у розпорядженні Академії та забезпечити нам фінансування додаткових потреб, таких як реставрація будівель НААН та їх осучаснення, допомога молодим вченим та організація і проведення міжнародних наукових конференцій та семінарів", – сказав Ярослав Гадзало в повідомленні.

Відзначимо, що вчора Ярослав Гадзало особисто приїхав на мітинг під Верховну Раду, щоб підтримати Михайла Саакашвілі у його вимогах щодо прийняття Радою законів про відставку Генерального прокурора та оголошення імпічменту діючому Президенту України.