Названо місця, які варто обов'язково відвідати наступного року

Експрес
Названо місця, які варто обов'язково відвідати наступного року

Редактори одного з найпопулярніших журналів про природу і подорожі традиційно під кінець року становлять рейтинг напрямків, які радять відвідати своїм читачам в наступному році, повідомляє hyser.

Цього разу автори National Geographic особливо відзначили грузинську столицю Тбілісі. І хоча цей город не лідирує, а займає лише третє місце в рейтингу «Місця, які необхідно відвідати в 2018 році», редактори дуже рекомендують відвідати його.

National Geographic розповідає про неповторному шарм грузинського мегаполісу, відзначаючи його унікальну архітектуру.

«На тбіліську архітектуру вплинули перська, арабська, візантійська, османська, російська і радянська окупації», - пишуть автори видання.

Вони також розповіли, що міські пейзажі Тбілісі дуже швидко змінюються і змінюються, чому це місце стає тільки цікавіше для мандрівників . Особливо відзначають і грузинську гостинність, якої країна відома у всьому світі.

В цілому ж, в цьому році в рейтингу «Місця, які необхідно відвідати в 2018 році» представлені 21 країна. Очолює список місто Харер на сході Ефіопії, а друге місце посіла провінція Жужуй в північно-західній частині Аргентини.

У десятку кращих місць для подорожей в наступному році за версією National Geographic також увійшли австралійський Сідней, мексиканська Оахака, австрійський Відень, острів Оаху Гавайського архіпелагу, шведський Мальме, ірландський Дублін і Йорданія.