Серед бойовиків шириться паніка, - Тука

Еспресо.TV
Серед рядового складу бойовиків шириться паніка через можливість введення миротворців на Донбас

Про це заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука, передає Inforesist.

"Вчора був з французькими сенаторами на майорських. Поки там їхня офіційна делегація розповідала всякі різні офіційні речі, я пішов і розмовляв з людьми. То мені розповіли, що на тому боці дійсно настрій панічний, серед бойовиків, особливо серед рядового складу", - сказав Тука.

Читайте також: Путін поступився щодо миротворців на Донбасі. Яка ціна цих "поблажок" для України

Також, він прокоментував повідомлення ЗМІ про те, що Росія відмовляється від "гуманітарної підтримки" бойовиків та сказав, що ця допомога для бойовиків критично важлива.

"Якщо взяти виключно економічну складову, то це до 80-ти відсотків матеріального забезпечення цих псевдотоваришів. А якщо взяти військову складову, так це 100 відсотків", - сказав він.

  • 5 вересня Володимир Путін підтримав ідею з розміщенням миротворців у зоні російсько-українського військового конфлікту на Донбасі. Однак він наполягає, що миротворчий контингент має бути розміщено лише на лінії розмежування.
  • Україна виступила проти такого сценарію. Як заявила перший заступник очільника Верховної Ради Ірина Геращенко, миротворців має бути розміщено на усій окупованій території Донбасу, а не лише на лінії розмежування.
  • МЗС України взяло до уваги заяву Путіна про можливість розміщення миротворців ООН на Донбасі, однак наголосило, що не допустить в Україну росіян під виглядом миротворців ООН.
  • У США привітали пропозицію відправити миротворців ООН на Донбас, де вони повинні бути розміщені по всій території, а не лише на лінії розмежування
  • 11 вересня стало відомо, що Путін погодився розмістити миротворців на всьому Донбасі.
  • Президент Петро Порошенко порушить питання миротворців ООН на Генасамблеї в Нью-Йорку.