Байдужість держави, піратство, масовий контрафакт - такого падіння в книжковій індустрії не було з 2008 року, - директор видавництва "Фоліо" Красовицький.

Цензор.НЕТ 1
Байдужість держави, піратство, масовий контрафакт - такого падіння в книжковій індустрії не було з 2008 року, - директор видавництва

Як інформує Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці в Facebook написав директор харківського видавництва "Фоліо" Олександр Красовицький.

"Для тих, хто в темі. Такого падіння (а статистика майже за квартал вже схожа на правду) не було з 2008 року. Підручники влітку статистику поправлять, але це не змінить стану ринку. Малі видавництва масово зупиняються, середні, як мінімум, не показують бурхливого зростання. Великі... це лише КСД. Причини не зовсім ті ж. До традиційної байдужості держави та електронного піратства додався масовий контрафакт, який займає вже не 10% ринку, а набагато більше", - написав він.

Байдужість держави, піратство, масовий контрафакт - такого падіння в книжковій індустрії не було з 2008 року, - директор видавництва Фоліо Красовицький. 01 Байдужість держави, піратство, масовий контрафакт - такого падіння в книжковій індустрії не було з 2008 року, - директор видавництва Фоліо Красовицький. 02

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3055363