Батько пацієнта дитячої лікарні у Львові розгромив приймальне відділення і побив лікарів

ZAXID.NET 4

У Львівській міській дитячій лікарні чоловік розтрощив приймальне відділення. Травмованих медсестру і хірурга лікарні госпіталізували. Дебошира затримала поліція. Про це повідомила прес-служба ЛМР.

За інформацією головного лікаря Дмитра Квіта, чоловік прийшов у приймальне відділення лікарні з дитиною, яка себе погано почувала. У дитини була блювота, її оглядав лікар. Згодом для додаткового огляду викликали хірурга. Та батько дитини раптово вискочив в коридор і почав трощити реєстратуру приймального відділення. Розбитим склом травмувалася медсестра. На шум в коридор вибіг хірург, якого неадекватний чоловік вдарив.

Після цих дій жінка з дитиною втекли, чоловіка затримала поліція.

«Внаслідок цього сестра зі струсом мозку і глибокою раною чола госпіталізована, і також госпіталізований хірург, який внаслідок ударів цього чоловіка отримав перелом потиличної кістки і навколоорбітальну гематому та струс мозку легкого ступеня. Ми одразу викликали поліцію, яка оперативно спрацювала, і затримала цього чоловіка», - розповів головний лікар міської дитячої клінічної лікарні Дмитро Квіт.

Чоловік же сказав, що він був на емоціях, проте коли переглядали запис із відеокамери (а ці дії чоловіка тривали впродовж трьох хвилин), то було помітно, що чоловіка трусило.

Як додав Дмитро Квіт, за його 40 років роботи – це вперше, щоб батьки чи родичі так поводили себе в дитячій лікарні.