Вимагатиму від парламенту відправити Попова у відставку з посади заступника голови антикорупційного комітету, - Ляшко

Цензор.НЕТ
Вимагатиму від парламенту відправити Попова у відставку з посади заступника голови антикорупційного комітету, - Ляшко

Про це політик написав на своїй сторінці у Фейсбук, передає Цензор.НЕТ.

"Сьогодні наша фракція звернулася до Ігоря Попова з вимогою скласти депутатський мандат, оскільки ми твердо переконані, що Попов має нести у першу чергу навіть не політичну, а моральну батьківську відповідальність за свого сина, який озброєний жорстоко грабував українців.

Я також вимагатиму завтра від парламенту відправити Попова у відставку з посади заступника голови антикорупційного комітету. Ігор, на жаль, втратив моральне право займатися боротбьою з корупцією, йому краще зайнятися серйозним вихованням свого сина, щоб він більше не завдавав глибокого болю невинним жінкам-продавчиням", - написав Ляшко.

Нагадаємо, в середу члени комітету Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції визнали незадовільною роботу голови комітету, представника "Самопомочі" Єгора Соболєва й попросили парламент зняти його з цієї посади.

26 листопада за розбійний напад на продуктовий магазин в Оболонському районі Києва затримали сина народного депутата з фракції Радикальної партії, заступника голови комітету Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції Ігоря Попова.

Вимагатиму від парламенту відправити Попова у відставку з посади заступника голови антикорупційного комітету, - Ляшко 01

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3037913