Театральна пауза Путіна. Чому глава Кремля так довго мовчав, – російський опозиціонер

Новое Время

Думаю, в цьому не варто шукати великого політичного підтексту. Це просто рекомендація політтехнологів, яка збігається з його власним небажанням втягуватися в активну кампанію і звітувати про результати своєї попередньої "роботи".

Політтехнологічна причина №1: він хотів максимально довго залишатися "над сутичкою", на кшталт поки якісь мутні особистості там гризуться і рвуться до трону, я тут пашу в поті чола, як раб на галерах, перерізаю стрічечки тощо.

Політтехнологічна причина №2: входження в кампанію, як не крути, передбачає хоча б у мінімальному ступені необхідність звітувати за минулі справи і розповідати плани на майбутнє. Та які звіти і плани, ви що, не царська це справа, у мене тут справа Асад, ліворуч Ротенберг і ще якийсь цей Трамп прилип.

Він хотів максимально довго залишатися "над сутичкою"

Політтехнологічна причина №3: понагнітати невизначеність в ситуації, коли у тебе козирі, це взагалі вигідна тактика. Збити приціл у противників, всякі солов'ї там заливаються, що "він не піде, буде наступник", розфокусувати противника, змусити понервувати.

Але все це, звичайно, виглядає гранично убого. Вся цінність його "політтехнологів" розбивається об ось цей повністю казенний совковий підхід – насильно зігнати робітників на заводі і змусити їх кричати "Аллаху Акбар". Це нібито повинно розглядатися як мегакруте висунення, яке всіх конкурентів зітре на порох. Але, думаю, народ над цим буде сміятися, тому що ми це ще в 1970-х бачили. Загалом, театральна пауза закінчилася пшиком.

Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу Мнения Нового Времени