Карасьов: Віча, автомайдани та інші акції – єдиний спосіб політичної самозахисту для екс-мера Миколаєва

Гордон 1
Карасьов: Віча, автомайдани та інші акції – єдиний спосіб політичної самозахисту для екс-мера Миколаєва

Відставку з посади міського голови Миколаєва Олександр Сенкевич буде використовувати для продовження своєї політичної кар'єри, вважає політолог, директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов. У коментарі агентству "Українські новини" він заявив, що дії Сенкевича після ухвалення міськрадою рішення про його відставку – спосіб залишитися в електоральному полі.

"На посаді мера він відзначився лише прорахунками у господарській діяльності і відсутністю виразних проектів: за два роки Сенкевич до пуття нічого не зробив для міста, не реалізував жодного інфраструктурного проекту. І сьогодні віча, автомайдани та інші акції, ініційовані ним, – не що інше, як спроба утриматися у політиці і закріпитися хоча б у статусі кандидата у народні депутати по кожному із міських округів. Це для нього – єдиний спосіб політичного самозахисту. Свою відставку він буде максимально використовувати для майбутньої політичної кар'єри", – заявив політолог.

Карасьов вважає, що найближчим часом Сенкевич буде використовувати всі можливості, щоб критикувати міську раду.

"Його дії – це спроба утриматися на плаву у політиці. І загравання із Саакашвілі – яскравий тому приклад (лідер партії "Рух нових сил" Михайло Саакашвілі у конфлікті став на бік Сенкевича."ГОРДОН"). Максимально протиставляти себе депутатському корпусу Миколаївської міськради, всіляко заважати роботі депутатів міськради і критикувати її за кожну дрібницю – цим і займатиметься Сенкевич найближчим часом", – упевнений він.

5 жовтня депутати Миколаївської міської ради висловили недовіру міському голові Олександру Сенкевичу і проголосували за його звільнення.

Він повідомив, що оскаржить рішення позачергової сесії і звернеться до Верховної Ради з поданням про припинення повноважень нинішнього скликання міської ради.

10 жовтня голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко заявив, що готує звернення до Верховної Ради з поданням про розпуск міської ради Миколаєва. 11 листопада проект постанови №7196 про припинення повноважень Миколаївської міської ради та призначення позачергових виборів оприлюднено на сайті парламенту.