Справа ОЗУ, яке виготовляло в підпільному цеху алкоголь, направлено до суду. ФОТОрепортаж

Цензор.НЕТ
Справа ОЗУ, яке виготовляло в підпільному цеху алкоголь, направлено до суду. ФОТОрепортаж

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Державної фіскальної служби.

У рамках операції "Акциз-2018" правоохоронцями виявлено фальсифіковану підакцизну продукцію, яка містилася в одному з гаражних приміщень міста Ужгород.

Обшук у цьому приміщенні проводився в рамках досудового розслідування кримінального провадження, яке кваліфікується за ч.1 ст.204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів).

Були виявлені і вилучені 4000 пляшок горілки, ємністю по 0,5 л, без марок акцизного податку України; прозора рідина з запахом спирту в пластикових бочках, в кількості 800 л, і металевий закупорювальний верстат.

Справа ОЗУ, яке виготовляло в підпільному цеху алкоголь, направлено до суду 01 Справа ОЗУ, яке виготовляло в підпільному цеху алкоголь, направлено до суду 02 Справа ОЗУ, яке виготовляло в підпільному цеху алкоголь, направлено до суду 03 Справа ОЗУ, яке виготовляло в підпільному цеху алкоголь, направлено до суду 04 Справа ОЗУ, яке виготовляло в підпільному цеху алкоголь, направлено до суду 05 Справа ОЗУ, яке виготовляло в підпільному цеху алкоголь, направлено до суду 06 Справа ОЗУ, яке виготовляло в підпільному цеху алкоголь, направлено до суду 07

Виявлену під час огляду підакцизну продукцію та обладнання для її виготовлення вилучено.

Обвинувальний акт щодо організатора схеми і двох учасників направлено до суду.

Источник: https://ua.censor.net.ua/p3050646