ГПУ отримала від САП подання на зняття недоторканності з трьох депутатів

Сегодня
ГПУ отримала від САП подання на зняття недоторканності з трьох депутатів

Генеральна прокуратура України (ГПУ) отримала від Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) подання на народних депутатів Олеся Довгого (позафракційний), Максима Полякова (фракція "Народний фронт") і Борислава Розенблата (фракція "Блок Петра Порошенка") і прийме рішення про їх підтримку після укладення юридичної служби відомства. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган, передає телеканал "112 Україна".

"Генеральна прокуратура отримала від САП подання на народних депутатів О. Довгого, М. Полякова та Б. Розенблата сьогодні близько 15:30. Юридична служба ГПУ взяла документи на обробку на відповідність нормам закону" Про регламент Верховної Ради України ", а саме кожне подання "має бути мотивованим і достатнім, містити конкретні факти і докази, що підтверджують факт вчинення зазначеною в поданні особою суспільно небезпечного діяння, визначеного Кримінальним кодексом України", – зазначила вона.

Сарган підкреслила, що в зв'язку з цим внести подання до Верховної Ради на вищевказаних нардепів вже в середу, 21 червня, для розгляду їх на регламентному комітеті неможливо.

"Генпрокурор прийме рішення про підтримку подання після надходження висновку юридичної служби ГПУ", – повідомила вона.

Як повідомлялося, сьогодні стало відомо, що Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) підготувала подання на зняття недоторканності з народних депутатів Борислава Розенблата і Максима Полякова. Пізніше у відомстві зазначили, що направили на підпис генпрокурору Юрію Луценку також подання на зняття недоторканності з позафракційного нардепа Олеся Довгого.