Кількість ДТП в Україні зменшилася на 4 тис. – Нацполиция

Гордон
Кількість ДТП в Україні зменшилася на 4 тис. – Нацполиция

Протягом двох місяців 2018 року в Україні зафіксовано спад кількості ДТП і смертності на дорогах порівняно з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомив заступник голови Національної поліції України Олександр Фацевич, передає прес-служба Нацполіції у Facebook.

Протягом двох місяців в Україні зареєстровано 21,5 тис. дорожньо-транспортних пригод, що на 4,2 тис. менше, ніж у січні–лютому минулого року.

У ДТП постраждало 2888 осіб (минулого року 3,1 тис.). Загинуло 363 людини, 3787 осіб дістали травми.

Найпоширенішими причинами ДТП із постраждалими протягом двох місяців 2018 року називають перевищення безпечної швидкості та порушення правил маневрування.

Через перевищення безпечної швидкості загинула 161 людина, через порушення правил маневрування – 55 осіб.

У Нацполіції вважають, що головними факторами, які вплинули на поліпшення статистики ДТП, стали запуск дорожньої патрульної поліції, обмеження руху до 50 км/год і превентивні заходи.14 червня 2017 року на засіданні уряду глава "Укравтодору" Славомір Новак озвучив пропозицію знизити дозволену швидкість в населених пунктах до 50 км/год. Він пояснив, що гарні дороги приводять до збільшення швидкості пересування ними, і це підвищує аварійність.

25 липня відповідний проект постанови погодили в Мінінфраструктури України, 10 листопада його схвалив Кабмін.

1 січня в Україні набула чинності норма про обмеження швидкості пересування в населених пунктах до 50 км/год.