У Парижі через пасажира з "сувеніром" евакуювали вокзал

Сегодня
У Парижі через пасажира з

На Північному вокзалі в Парижі в неділю ввечері була проведена екстрена евакуація після того, як один з пасажирів спробував провезти в багажі фрагмент бомби часів Другої світової війни, з посиланням на британське видання Evening Standard повідомляє newsru.com.

За словами очевидців, під час евакуації на вокзалі панував справжній хаос, а деякі пасажири розповіли, що чули хлопок від контрольованого вибуху, здійсненого саперами.

У компанії-перевізнику "Євростар", на поїзд якої намагався потрапити чоловік з бомбою, повідомили пасажирам, що інцидент стався через "людину з військовим сувеніром". У фірмі також підкреслили, що обслуговування не припиняється, а лише затримується на деякий час.

Приблизно через дві години після виявлення бомби реєстрація пасажирів на поїзд відновилася. При цьому громадяни в соціальних мережах відзначали, що на вокзалі через інцидент утворилися величезні черги.

У соціальних мережах також відзначають, що вибуховий пристрій в багажі чоловіка було британського походження. Турист, явно не продумати всі деталі своєї подорожі, мав намір повернути бомбу назад в Лондон.

Раніше повідомлялося, що в Києві із залізничного вокзалу евакуювали понад 1200 людей.