Вартість проїзду в метро Києва зростає через двомільярдний борг метрополітену, – експерт

ZIK
ZIK
ZIK

Підвищенням цін київським метрополітеном – це результат закулісних домовленостей, аби віддати штучний двомільярдний борг українсько-російському олігарху і другу Кличка Павлу Фуксу.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив громадський діяч Олександр Аронець.

«Треба розглядати справжні причини підвищення вартості проїзду, бо офіційні – це маячня. Насправді причини зовсім інші. Конкретним людям хочеться заробити на цьому. Як відомо, рахунки метрополітену заблоковані через борг компанії Укррослізинг - це російська компанія, яку нещодавно перекупив українсько-російський олігарх і друг Кличка Фукс. Борги метрополітену становлять два мільярди гривень», – зазначив громадський діяч.

За його словами, первинний борг метрополітену був на рівні 400 мільйонів гривень, але через якісь додаткові угоди і маніпуляції цей борг зріс до двох мільярдів. Відбувся саботаж з боку міської влади, і вона програла суди.

«У підсумку Кличко нічого не робив, потім почав кричати, мовляв, давайте введемо санкції проти цієї російської компанії. Санкції так і не ввели, але цей борг викупив Фукс. І, відповідно, ми нещодавно Фукса вже бачили поруч із Кличком», – прокоментував Аронець.

Також пан Аронець вважає, що ситуація з підвищенням цін у київському метрополітені – це закулісні домовленості. Дехто, на думку активіста, отримає певний відкат.

«На одному із судових засідань, коли суддя запитав, звідки ж ви візьмете 2 мільярди гривень, представники Київради прямо заявляли, що вони підвищать ціни на проїзд у метро і іншому міському транспорті», – зауважив гість програми.