Як легко прокидатись взимку: поради експертів

ВГОЛОС 1

Прокинутися рано-вранці, якщо надворі ще темно - досить складне завдання. Однак, з ним можна впоратись, якщо дотримуватись нескладних правил.

Про це пише 24tv.ua.

1. Слід вивчити свої біологічні ритми та дотримуватись оптимального режиму дня. Якщо вам простіше вирішувати складні питання зранку, робіть це до обіду. І навпаки, якщо відчуваєте прилив сил ввечері – саме тоді виконуйте складну роботу.

2. Також лягайте спати в один і той же час. Тривалість сну повинна становити 7-8 годин – саме за цей час організм здатний відпочити. У випадку, якщо ви спите менше, то будете почувати себе в’ялим і сонним весь день. Якщо ж ви будете спати довше, то це теж не принесе бажаного результату. На жаль, наспатися наперед неможливо.

3. Перед сном не займайтесь активно спортом і надайте перевагу легкій вечері. Якщо цих правил не дотримуватись, то на вас може очікувати безсоння та нічні жахіття.

4. Протягом дня ви повинні бачити денне світло, а ближче до ночі навпаки – якомога менше перебувати при яскравому освітленні. Навіть просте читання електронної книги перед сном може погіршити його якість.

5. Змініть гучну і різку мелодію будильника на природну. Це може бути шум дощу або спів птахів.