Зігріваючі зимові аромати. Думка парфумерного експерта

Новое Время 1
Зігріваючі зимові аромати. Думка парфумерного експерта

З настанням холодів, ми прибираємо з полиць свіжі цитрусові аромати і купуємо огортаючі «зимові» парфуми. Ми вирішили дізнатися, чи дійсно існують зігріваючі аромати і звернулися до засновника parfum büro і експерта високою парфумерії Дмитра Слєсарєва, щоб розібратися в цьому питанні, а також дізнатися про парфумерних тенденції цієї зими.

Чи є якісь обов'язкові ноти, які присутні в зимових ароматах?

Зима - чудовий час з точки зору ароматів! Ми можемо нарешті дістати з полиці глибокі, насичені композиції, які сховали на спекотний літній період і насолодитися ними сповна. Я говорю про таку родину ароматів, як шкіряні, деревні, амброві, східні.

У той же час, не поспішайте відмовлятися від цитрусових, свіжих, квіткових. Так, вони прекрасні влітку. Але як же по-особливому вони звучать в холодну пору. У них з'являється дзвінкість і кришталеве звучання. Дуже цікавий ефект, яким я просто захоплююся. Експериментуйте, думаю вам сподобається.


bois_d_ascese_packshot_1

Bois d'Ascese, Naomi Goodsir

Чи правда, що від аромату можна відчути зігріваючий ефект?

Аромати дійсно впливають на наше самопочуття, концентрацію, працездатність. Деякі парфумерні інгредієнти можуть кардинально змінити настрій від депресивного до позитивного, наприклад - бергамот, лимон. Є дослідження, які підтверджують ці висновки.

Якщо говорити про зігріваючий ефект, то тут хороші ноти ванілі або амбри. Ваніль взагалі загальновизнаний аромат щастя, вона огортає, створює відчуття тепла і любові.

Амбра ж чудово звучить взимку і ви буквально фізично відчуєте жар від цього парфумерного інгредієнта. Вона так гаряча, що зігріє не тільки вас, але і тих, хто буде поруч. І всю зиму до вас будуть тягнутися як до джерела приємного тепла - ольфакторного і душевного.


1508485707_1rituel

Rituel D'Orient Secret IV, Eisenberg

Які парфумерні тенденції цієї зими?

З нових напрямків я б виділив інтерес до несподіваних ансамблям в композиціях. Наприклад, поєднання какао з квітковими мотивами - як в новому ароматі «Cacao Atzeque» від парфумерного Дому Perris Monte Carlo. Увага до таких ароматів викликана, швидше за все, загальною захопленістю гурманськими композиціями в останній рік.

Так само, в української аудиторії серед поціновувачів нішевих ароматів - з'явилася захопленість димними, навіть «горілими» композиціям.

Як і раніше, в тренді буде уд. Але якщо раніше він був головною нотою аромату, то зараз трансформувався в сполучний елемент, на базі якого розкривається краса інших парфумерних учасників композиції.


cacao

Cacao Atzeque, Perris Monte Carlo