Фотографа королівської сім'ї Великобританії Тестіно звинуватили в домаганнях

Гордон 2
Фотографа королівської сім'ї Великобританії Тестіно звинуватили в домаганнях

Британського фотографа Маріо Тестіно, який знімав загиблу принцесу Уельську Діану, принца Вільяма і герцогиню Кембриджську Кейт, а також працював для журналу Vogue, обвинуватили в сексуальних домаганнях, пише The New York Times.

Обвинувачення на адресу Тестіно висунули 13 чоловіків, які працювали його моделями та асистентами. За їхніми словами, інциденти відбувалися із середини 1990-х років, а в деяких випадках доходило до "обмацування і мастурбації". Представники Тестіно відкинули ці обвинувачення.

Ще 15 моделей-чоловіків обвинуватили в сексуальних домаганнях американського фотографа Брюса Вебера, який співпрацював з брендами Calvin Klein і Abercrombie & Fitch.


50116199
Фотограф Брюс Вебер Фото: ЕРА


Через скандал американська медіагрупа Conde Nast – видавець журналів GQ, The New Yorker, Vogue і Vanity Fair – припинила співпрацю з Тестіно та Вебером.

У Conde Nast наголосили, що сильно стурбовані і ставляться до обвинувачень дуже серйозно.

На початку жовтня 2017 року газета The New York Times опублікувала розслідування про сексуальні домагання голлівудського продюсера Гарві Вайнштейна до акторок і підлеглих, які, за даними видання, тривали протягом кількох десятків років.

Акторки Анджеліна Джолі, Гвінет Пелтроу, Кара Делевінь, Азія Ардженто, Ешлі Джадд, Роуз Макґавен, Люсія Столлер, Міра Сорвіно, Розана Аркетт заявили про те, що знали або самі зіткнулися з сексуальними домаганнями з боку Вайнштейна.

За даними CNN, кількість жінок, які обвинувачують продюсера в домаганнях, сягла 40.

Розслідування у зв'язку з обвинуваченнями проти Вайнштейна проводить поліція в США і Великобританії. Поліція Нью-Йорка готує ордер на арешт продюсера за обвинуваченням у подвійному зґвалтуванні.

Окрім Вайнштейна, в домаганнях жінки обвинувачували акторів Дастіна Гоффмана і Сильвестра Сталлоне, диригента Шарля Дютуа, режисера і сценариста Пола Гаґґіса та інших.