У Кремлі озвучили подальші плани щодо фінансування Донбасу

Сегодня 1
У Кремлі озвучили подальші плани щодо фінансування Донбасу

У Кремлі не стали спростовувати, що Росія фінансує окупований Донбас і заявили, що, незважаючи на "певний перерозподіл", мають намір продовжувати "піклуватися" про його жителів. Про це журналістам сказав прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков.

"Там йде певний перерозподіл, але в той же час це не означає, що буде скорочення якихось напрямків на користь інших. Йдеться про впорядкування", – сказав Пєсков.

Відповідаючи на питання, в якому обсязі Росія фінансує ОРДЛО, Пєсков сказав: "Ні, я не міг би це сказати, я не володію такими цифрами".

У той же час він заявив, що мова про те, щоб Росія відмовилася від гуманітарної допомоги жителям Донбасу, йти не може. "Зрозуміло, з гуманітарних міркувань Росія продовжить піклуватися про цих людей, які були відірвані внаслідок "громадянської війни своєю власною країною", – заявив Пєсков.

Раніше повідомлялося, що так звані "ДНР" і "ЛНР" можуть з 2019 року не отримати принаймні частину допомоги з російського бюджету. Замість підтримки т.зв. "республік" Росія може направити ці гроші на будівництво і модернізацію інфраструктури анексованого Криму та Калінінградської області.