На суходолі й під водою: як пройшли навчання бійців механізованих бригад на Рівненщині (Відео)

5 канал
На суходолі й під водою: як пройшли навчання бійців механізованих бригад на Рівненщині (Відео)

Звільнення окупованого міста, бій у лісі та подолання водних перешкод – за таким сценарієм відбулися навчання військовослужбовців механізованих бригад ЗСУ оперативного командування "Захід". За роботою військових на полігоні стежили їхні бойові командири.

За легендою навчань, одна з механізованих бригад звільняє населений пункт від умовного ворога. Атакувала піхота з допомогою бронетехніки. Одна група знищувала вогневі точки супротивника, друга охороняє тил та фланги, третя зачищає місцевість та закріплюється на позиціях.

"На таких навчаннях ми відточуємо свою майстерність і в подальшому це зменшить ризик втрат, невдачі і приведе нас до остаточного успіху", – пояснив командир взводу механізованої бригади ЗСУ Юрій Білецький.

Наступний етап навчань – подолання водної перешкоди на різних видах військової техніки. Одні бойові машини йдуть поверхнею води, інші дном.

За виконанням бойових завдань стежили командири.

"Більшість командирів батальйонів виконують бойові завдання в районі проведення ООС ще з 2014-го року, тому це унікальна можливість обмінятися цим досвідом, нюансами по веденню бойових дій в різній місцевості – як на лісистій, так на рівнинах", – розповів командир батальйону механізованої бригади ЗСУ Сергій Корсун.

Після завершення навчання кожен командир у своєму підрозділі проаналізує його результати.

"Одне з найважливіших завдань кожного командира – підготувати як можна якісніше свій особовий склад, щоб бути впевненому в них. І щоб в подальшому вони були готові до виконання завдань в районі ООС", – пояснив заступник командувача військ оперативного командування "Захід" ЗСУ Олександр Жакун.

Ігор Добренко, "5 канал"

Дивіться також: