Екс-директор з комунікацій Білого дому заявив, що в адміністрації Трампа є люди, які хочуть позбутися від нього

Гордон 2
Екс-директор з комунікацій Білого дому заявив, що в адміністрації Трампа є люди, які хочуть позбутися від нього

Колишній директор із комунікацій Білого дому Ентоні Скарамуччі заявив, що в адміністрації президента є люди, які прагнуть позбутися Дональда Трампа. Про це він говорив в інтерв'ю телеканалу ABC News, яке стало його першою бесідою з журналістами після звільнення.

"Президент не є представником політичного істеблішменту, тому з якоїсь причини люди хочуть позбутися його", – переконаний Скарамуччі.

За його словами, в Білому домі є люди, які "не обов'язково сприяють інтересам президента чи його порядку денному".

Коли журналіст попросив колишнього главу прес-служби Трампа назвати конкретні імена, той відповів, що вже назвав кілька імен, після чого в Білому домі відбулися "стратегічні зміни".

Скарамуччі додав, що Трампу необхідно залучити до роботи більше "лоялістів", щоб продовжити виконувати "свій порядок денний".

Нью-йоркський фінансист Скарамуччі обійняв свою посаду 21 липня. Одразу після цього він повідомив, що видаляє із Twitter стару інформацію, яка не збігається з його теперішніми поглядами.

Видання The Hill зазначало, що Скарамуччі видалив твіти зокрема за 2012 рік. У них він називав Трампа "розумним" і "безрозсудним", а його конкурентку на останніх президентських виборах Гілларі Клінтон – "неймовірно компетентною".

28 липня Скарамуччі запідозрив керівника апарату президента США Райнса Прібуса у витоку інформації про вечерю Трампа. У бесіді з журналістом Раяном Ліззою Скарамуччі назвав Прібуса "параноїдальним шизофреніком".

Пізніше він заявив, що "зробив помилку, довіряючи репортеру", і що "цього більше не повториться".

31 липня стало відомо про відставку Скарамуччі.