Лутковська розповіла, хто у списку на обмін з боку окупантів (Відео)

5 канал 1
Лутковська розповіла, хто у списку на обмін з боку окупантів (Відео)

У списку на обмін з боку терористів – переважно громадяни України. Про таке в ефірі "5 каналу" заявила уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська.

"В основному в списках – громадяни України, які або засуджені, або перебувають на досудовому розслідуванні за обвинуваченнями щодо фінансування і сприяння в організації терористичних організацій, або це може бути в деяких випадках державна зрада", – сказала вона.

Лутковська також повідомила, що найближчим часом буде підписаний новий меморандум про співпрацю між українським і російським омбудсменами.

"Єдина новела, яка буде в новому меморандумі, це можливість здійснювати моніторингові візити. І що мені подобається – це те, що поки, принаймні, я не отримала жодної відмови, тобто немає такого категоричного ставлення "ні, такого не буде ніколи", – зауважила Валерія Лутковська.

Повну версію розмови з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини Валерією Лутковською дивіться тут:

Раніше уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська заявила, що на території Росії під слідством перебуває п'ять тисяч українців.